Radoonitõrjekeskus

Kaubamärk "Radoonitõrjekeskus" kuulub Tulelaev OÜ'le, mis on Eestis kõige pikaajalisemalt radooni alal tegutsev ettevõte. Osutame teenuseid alates aastast 2006.

Meilt saate tellida nii radoonimõõtmisi kui ka radoonikaitselahendusi ning ka lahenduste projekteerimist. Samuti võtke meiega ühendust kui vajate konsultatsiooni. Omame suurt kogemust ning pädevat personali radoonimõõtmisel nii siseruumides kui maapinnas. Oma töös kasutame radoonisisalduse mõõtmiseks ainult selleks ettenähtud mõõtevahendeid ja akrediteeritud metoodikaid.

Enne hoone ehitust/renoveerimist tuleb määrata radooni kontsentratsioon maapinnas. Nii on võimalik teada, milliseid radoonikaitse lahendusi tuleb kasutada. Samuti võib radooni mõõtmisel selguda, et kaitselahendusi ei olegi vaja kasutada.

Meilt on võimalik osta (paigaldusega või ilma paigalduseta) radoonitõkkekilet ja radoonikaevusid ning kõiki teisi tooteid hoone niiskuse- ja gaasikindluse tõstmiseks. Kuna omame pikaaegset kogemust siis suudame teile pakkuda alati parimat lahendust. Me teame, kas ja milliseid meetmeid on vaja kasutusele võtta, et kaitsta oma tervist radoonist tingitud ohu eest. Radoonikaitselahenduste kohta on võimalik rohkem informatsiooni saada standardist EVS 840:2023 “Juhised radoonikaitse meetmete kasutamiseks uutes ja olemasolevates hoonetes”.

Radooni kohta saate lisaks meie kodulehele veel lugeda ka Kliimaministeeriumi kodulehelt.

Radooni mõõtmine pinnases

Radooni aktiivsuskontsentratsioon pinnaseõhus iseloomustab projekteeritava hoone aluse pinnase radooniriski taset ja võimaldab projekteerida meetmed, et takistada radooni pääsu rajatava hoone siseõhku.
Loe lähemalt

Radooni mõõtmine siseruumides

Radooni aktiivsuskontsentratsiooni mõõdame siseruumides ühest nädalast kuni kahe kuuni sõltuvalt mõõtmise eesmärgist.
Loe lähemalt

Radoonikaitse lahendused hoonetes

Meilt on võimalik osta (paigaldusega
või ilma paigalduseta) radoonitõkkekilet ja
radoonikaevusid
ning kõiki teisi tooteid hoone niiskuse-
ja gaasikindluse tõstmiseks.
Loe lähemalt teenuse kohtaTutvu toodetega
Kui Teil tekib lisaküsimusi ja/või soovite hinnapakkumist siseruumide radooni aktiivsuskontsentratsiooni mõõtmisele ja/või radoonikaitse lahendustele, siis võtke meiega ühendust.
Võta ühendust
Tulelaev OÜ
Kasesalu 12, Saue, Harjumaa, 76505
Reg nr: 11256903
KMKR (VAT): EE101058540
Radoonitõrjekeskuse radoonitaseme mõõtmised maapinnas ja hoonetes on akrediteeritud Eesti Akrediteerimiskeskuse poolt standardi EVS-EN ISO/IEC 17025:2017 nõuete suhtes.
LISA Tulelaev OÜ akrediteerimistunnistusele nr L295 

Radoonitõrjekeskus poolt läbiviidavad ehitusuuringud ja ehitustegevused on kantud Majandustegevuse registrisse.
Majandustegevusteade, EEH011604, EhitamineMajandustegevusteade, EEG000491, Ehitusuuringud
crosschevron-down